Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2017.

Érettségiző diákjaink száma:

121 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

121 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

116 fő (95%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

116 fő (95%)

Felsőfokú szakképzésbe sikeresen felvételiző diákjaink száma:

2 fő (1%)

Külföldi egyetemre beiratkozott diákjaink száma:

8 fő (6.6%)

A felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

1 fő

A felsőoktatásba nem felvételizők száma:

2 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.A

Áldozó Bendegúz Mihály

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Bendicsek Márton Bendegúz

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Bognár Judit

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Csabai Mirjam Katalin

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Csókás Csongor

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Gosztola Anett

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Hidegkuti Konstantin

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Hornisch Bálint Péter

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [angol nyelv és kultúra tanára; magyartanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Horváth András

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Jakab Viktor

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kékesi Attila

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [biológiatanár (egészségtan); fizikatanár (természettudományos gyakorlatok)]] (Budapest)

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kókai Lilla Viktória

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Markovics Dávid

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

energetikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Mihálykó Péter

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Papp Boróka

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Pituk Sára

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Rádli Álmos

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Rajmon Martin

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Stark Patrícia

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Szabó Bence Domonkos

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Szabó Bence Domonkos a Technische Unversität Wien-en folytatja tanulmányait.

12.A

Széles Aliz

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

kémia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Szijártó Dániel

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Szőke Tibor Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Tigyi Fanni

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Tóth Bálint János

OE-NIK
(Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Trón Réka

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

Trón Réka felvételt nyert a Imperial College London egyetem Biological Sciences szakára, tanulmányait ott folytatja.

12.A

Vincze Győző

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Bányai Klaudia

NYME-KTK
(Nyugat-magyarországi Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (német nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Császár Tünde

PAF
(Pető András Főiskola)

konduktor

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Csató Eszter

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Czepek Júlia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

emberi erőforrások

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.B

Eperjesi Krisztina Lilla

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Eperjesi Krisztina Wirtschaftsuniversität Wien-en folytatja tanulmányait.

12.B

Horváth Bálint

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Horváth Regina

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Iszak Zsombor

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Iszak Zsombor a Technische Unversität Wien-en folytatja tanulmányait.

12.B

Kaizer Anett

OE-RKK
(Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kántor Katalin

TE
(Testnevelési Egyetem)

osztatlan tanári [10 félév [testnevelő tanár; gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kárpáti Orsolya

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [angol nyelv és kultúra tanára; német és nemzetiségi német nyelv és kultúra tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Klausz Adrienn

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.B

Kolonics Mária Veronika

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kovács Tímea

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Lengyel Márton

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Magyar Nikolett Ágnes

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Magyar Nikolett a Technische Unversität Wien-en folytatja tanulmányait.

12.B

Mészáros Marcell

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Nagy Anita

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Nagy Tamás László

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Pátkai Máté

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász] (Zalaegerszeg)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Semsei Anna

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

szociológia (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Szabó Dániel

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Szente Barnabás

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Trapp Luca Zsófia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Zsófi felvételt nyert Bécsbe a Wirtschaftsuniversität Wien-re Internationale Betriebswirtschaftslehre szakra. Tanulmányait ott folytatja.

12.B

Valler Eszter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Véber Brigitta

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [biológiatanár (egészségtan); német és nemzetiségi német nyelv és kultúra tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

12.B

Volf Adrienn

TE
(Testnevelési Egyetem)

osztatlan tanári [10 félév [testnevelő tanár; gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.B

Vörös László

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Balogh Ákos

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Csarmasz Balázs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Csizmazia Márton

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Edelényi-Szabó Viktor

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Egyed Gabriella Katalin

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász] (Pécs)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Erdős Bálint

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Forsthoffer Anett

SZE-GK
(Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

12.C

Gácser Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Gulyás Donát

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Gyarmati László

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kardos Boldizsár

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kazal Soma Kolos

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kiss Annamária

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Koch Viktor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Mayer László Máté

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Mészáros Rebeka

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nagy Levente

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Penk Richárd Bálint

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Pogány Domonkos

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Rasovszky Kristóf

OE-KVK
(Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar)

villamosmérnöki (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Rédei Mátyás

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Sándor Dániel László

SZE-GIVK
(Széchenyi István Egyetem Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Sándor Dániel a Wirtschaftsuniversität Wien-en folytatja tanulmányait.

12.C

Sréter Attila István

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Sulyok István

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Szvath Réka

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Torkos Csongor

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Várszegi Júlia

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Vinkler Gergő

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Ádám Rozália

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

földtudományi

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Bácskay Flóra

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász] (Zalaegerszeg)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Bódy Blanka Rebeka

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Cseh Anna

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Domján Réka

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Dubi Anna

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Fülöp Barnabás Béla

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [magyartanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Gijsbers Zsófia Julianna

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

keleti nyelvek és kultúrák [újgörög]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Göncz Anna

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [szülésznő]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Király Luca Dóra

BGE-PSZK
(Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Komáromy Boglárka

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kovács Ágnes

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

László János

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

László Luca Patrícia

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Liker Anna Luca

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

szociológia (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.D

Lukács Regina Katalin

BGE-KVIK
(Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.D

Mester Bianka Nikolett

SZE-AHJK
(Széchenyi István Egyetem AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar )

logisztikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Oszter Anna

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Őry Fanni

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Ruzsiczky Lili

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

Ruzsiczky Lili felvételt nyert a Cambridge University modern és középkori nyelvek (francia-spanyol) szakára, tanulmányait ott folytatja.

12.D

Sipos Sára

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szöllősi Judit

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szpisják Bence

OE-BGK
(Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szujó András Alex

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [földrajztanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.